para nerede

youtube'ta şöyle bir kanala denk geldim. mesleklerin kazançlarını hesaplıyorlar. bu işlerde bu kadar para var mı? röportaj yapılan insanlardan hiçbiri o paraları kazanıyormuş gibi durmuyor. yani ayda 30-40-50 bin kazanan insanlara benzemiyorlar pek.

www.youtube.com

para ile inanc kimde bilinmez derler :) bir de mesela bir kafe 50bin kazanirken baska biri 2bin net yapmayabilir

  • azeroth  (08.04.18 11:00:44)
Para elektronik sigara işinde :) likit satanlar, cihaz satanlar, yedek parça satanlar köşeyi döndüler:) belki o konuda da video çekerler :)

  • Fusha  (08.04.18 13:12:19)
ne bileyim çok uçuk geldi. ayda 40-50 bin lira ciddi rakamlar. mesela üst düzey yönetici, adı duyulmuş bir doktor anca kazanır. bu mesleklerdekiler de tabii kazanabilir ama röportaj yapılan insanlar o kadar para kazanan insanlar gibi durmuyor. kazanılsa da adı duyulmuş bazı dövmeciler kazanır bence mesela.

  • nick bulamadim  (08.04.18 14:42:24)
bu konuyu birde bir kanalım ana haberlerinin sonunda işliyorlar. Benimde çok ilgimi çekmişti. Fakat onun konusu düşük maliyetli çok kazandıran işlerdi. Mesela pilavcılık ya da istiridye mantarı gibi..
Bu haberleri izledikten sonra pilavcı açmayı bile düşünmüştüm. Hesaplayınca, günde ortalama 5 liradan 100 tabak pilav satan biri, ayda yaklaşık 5000-7000 arası kar edebiliyor. Ama tabi her işin zor yanı vardır eminim :)

  • kismisolungac  (08.04.18 15:29:07 ~ 15:30:05)
Tanıdığım bir psikolog 60 bin lira kazanıyor ayda.

Bir de şu var klüp sahipleri muhtemelen haraç veriyor birilerine. Pilavcılar falan da veriyor olabilir.
  • Fusha  (08.04.18 19:25:17)
videoların hepsini izledim. Bende başta şok oldum ondan sonra mantıklı geldi açıkcası.

kimse ne kazandıgını tam olarak soylemedıgınden dolayı bize enteresan geliyor.. kendi işini yapan ve müşterini olan insan İstanbul'da bu rakamları kazanıyor zaten yoksa bunlar range rover falan nasıl alacakta binecek. Beni tam olarak ikna eden video dilenci cocuklar oldu. Çoğumuzdan çok para kazanıyorlar ://
  • Aşk Adamı  (08.04.18 22:16:28)