Telefon numarasının kime ait olduğunu bulma

Merhaba. Birisi benim adımı soyadımı ve iban numaramı kullanarak, sahibinden.com üzerinde başka bir şahısa ürün satma vaadiyle para atmasını istemiş. Bunu neden yapmış bilmiyorum ama, IBAN numaramı ve isim-soyismimi veren şahısın telefon numarası var elimde. Bu numaradan kişinin bilgilerine nasıl ulaşabilirim, ücretli ya da ücretsiz olarak ?

operatör rehberine kayıtlı olması için izin vermiş ise operatörlerin servisleri var ücretli.

  • dr heimlich  (05.04.18 17:34:20)
Numarayı sorgulattım ancak rehbere gizliymiş. Savcılığa gideceğim ancak fikir almak istiyorum, banka kartıma fiziksel olarak bir ulaşımı olmayan ya da internet şube hesabıma giriş yapamayacak birisi neden benim bilgilerimi kullanarak bu tarz bi yola girmiş olabilir ?

  • doguscay  (05.04.18 17:43:48)
kişiye ulaşman ve görüşmen senin suçsuzluğunu kanıtlaman için yeterli değil. ne uğraşıyorsun. savcılığa bir dilekçeye bakar ver gitsin.

  • naksidil  (05.04.18 17:44:53)
Savcılığa dilekçe olayını nasıl yapıyoruz ? Hayatımda ilk kez savcılıkla bir işim olucak...

  • doguscay  (05.04.18 17:46:27)
geçmişte kimlik kartını falan kaybettin mi ? kişi senin ibanı'nı veriyorsa o parayı çekebileceiğini düşünmüş olmalı

  • Sir Anthony Hopkins  (05.04.18 17:50:29)
Hayır kimlik kaybetme durumu olmadı. Bankadan para çektikten sonra, ATM'nin verdiği fişte bu bilgiler yazar mı ?

  • doguscay  (05.04.18 17:56:42)
truecaller programını bir dene belki isim çıkar

  • dunden beri dimdik  (05.04.18 18:08:50)