[]

navber yine

işten geldim yapacak işim var gibi ama oturdum kaldım koltukta. sizi bi sorayım dedim. navber nasıl gidiyor hayat keyfiniz yerinde mi?
 
pazar günü bu saatte işten mi gelinir yav biz hep yattık veya pijamaları çektik yatçaz birazdan.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.04.18 00:14:51) 
Vizeler başladı. Soru çözüyorum manyak gibi. Sanki apartman yöneticisi olacağım. Keyifler eh işte.


  • dissendium  (02.04.18 00:16:40) 
@acemi, hırsızdan ses yok gibi. varsa da ben duymuyorum artık dana gibi uyuyorum eve gelir gelmez. böyle dedik ya kesin bu gece bi uğrar.


  • keskulpesent  (02.04.18 00:31:34) 
Bugun eve dondum ama yarin calisicam. Yaklasik olarak 5 saat sonra uyanmam lazim.

Lanet olsun ki bozuk para bulmam gerekiyo 200€ degerinde, viyanayi geziyorum su anda bozuk para veren otomat bulmak icin. ABV yeni firmanin. Ugrastigim ise bak.
  • kuehles blondes  (02.04.18 00:50:32) 
çalıştım bu akşam yorgunum. paskalyadan ötürü pek iş olmamıştı önceki günler ama bugün iyi iş oldu durmadım bile neredeyse. bir de son birkaç siparişe geç kalmasaydım da bir restorandan kızmasalardı iyiydi. umarım bana patlamaz. öte yandan vücudumdaki kızarıklar 1 haftadır var ve çok can sıkıcı. tezi teslim etmem lazım kaç haftadır bir şey yapmadım. şirketlere başvurmam lazım normal iş için onu da yapmıyorum daha hoff. koridorda yaşamaktan da sıkıldım, millet mal gibi ne bulaşığı düzgün yıkıyor ne etrafı düzgün bırakıyor. kendi yerime geçmek istiyorum artık. kısaca çok büyük problemim yok ama yine de keyfim pek yerinde değil maalesef.


  • senolll  (02.04.18 01:05:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.