[]

Sevdiğim başka, sevenim başka

Selam. Durumumu anlatıyorum. Birine aşığım. Büyük ihtimalle bana karşı ilgisi yok ama kesin diyemiyorum.

Özet geçicem, ben bu kişiye aşıkken benden hoşlanan başka biri oldu, ne yapacağımı bilmez bir durumdayken sevgili oldum, bir süredir çok pişmanım. Yaptığımın ne kadar yanlış olduğunu, ne kadar kötü bir şey yaptığımın farkındayım, lütfen bu yüzden kızmayın.

Şu an sevgili olduğum kız beni seviyor, aşık olduğum kız bana bakmasa bile beni seven birini böyle kandırmak istemiyorum, çok saf ve temiz biri.

Bu işin içinden nasıl çıkarım? Onu üzmeden ondan ayrılmam mümkün mü?

 
kız sana daha fazla bağlanmadan ayrıl.


 • sta  (30.03.18 21:06:25 ~ 21:07:16) 
Su an ne yapacağını bilir durumdasın, o zaman yapman gerekeni yap. Dünyanı da aşık olduğun kızın ötesine taşı.


 • karacigerim vur kadehlere  (30.03.18 21:14:00) 
Yağmurr yaaağğsaaa uykuuummm kaaaçsaaaa biiiirr kuuşş kooonnnsaaa badi parmağımaaa aağğlaardım bir başımaa.

Üzmeden ayrılman mümkün değil. Ama en iyisi ayrılman.
 • i was made for you  (30.03.18 21:14:52) 
Kafanda başka biri varken ne mutlu olursun, ne de karşı tarafı mutlu edebilirsin. Küçük bir yalan söyleyerek sonradan başkasına aşık olduğunu söyleyip ayrılabilirsin.


 • reca ederim bu bahsi kapatalim  (30.03.18 21:26:37) 
Uzatmadan ayrıl.


 • j r r tolkien hayrani  (30.03.18 21:45:01) 
Üzülse de ayrılman en doğrusu.


 • i m cool with that  (30.03.18 21:48:57) 
pişmanlık bir anlam ifade etmiyor maalesef.
yerinizde olsam platonik ilerlemektense sevenimi sevmeye çalışırdım. neden ayrılmak istiyorsunuzki aranızda problem yok ise?

 • odiyus  (30.03.18 22:19:01) 
hiç vakit kaybetmeden ayrıl. başta belki sarsar ama sonra alışır, ağır bir tahribat yaratacağını zannetmiyorum halihazırda 5-6 ayı doldurup çok sağlam bir bağ kurmadıysanız - ki bu durumda kurmuş olmanız imkansız gibi duruyor. aşklar uzadıkça vazgeçilmez oluyor. o yüzden uzatmadan ayrılın, ikinizin de kafası rahat olsun. yapmayın olm böyle şeyler, ayıp yau.


 • der meister  (30.03.18 22:23:07) 
@odiyus çünkü sevdiğim o değil ve bu hem bana acı veriyor, hem ona hak ettiği gibi davranamıyorum.


 • olsa da yesek  (30.03.18 22:25:06) 
ben bu sevgililik olaylarını beceremiyorum de ayrıl. ama emin ol ayrılmadan önce, sonra egonu tatmin etmek için mesaj falan atıp daha da bok etme ayrıldıktan sonra. iletişim 0 olsun.


 • benim adim kerim hepinizi severim  (30.03.18 23:08:43) 
'üzmeden' diye bir şey yok. Kadınlar kendi ayakları üzerinde durabilir. Size muhtaç değiller. İki gün üzülseler üçüncü gün sizi aşarlar, başkasını da bulurlar.


 • idexo  (31.03.18 07:50:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.