bir kızın az sayıdaki resminden kilosunu tahmin etme

kız yabancı. facebook adresini versem az çok tutturabilecek var mı?

boyunu bilmeden zor olur ama yolla.

  • high hopes of the sozluk  (27.03.18 03:12:35)
1) Parmak üst boğum kalınlığı
2) Gerdan (bu bölgesi deri altı yağ seviyesinini belli eder)
3) Gıdı

bol şans..

not: ayak bilek kalınlığı da yazardım ama tahmin ediyorum ki ve mantıken o az sayıdaki fotoğraflar hep belden yukarı :))
  • Fayfa  (27.03.18 04:51:13 ~ 04:53:02)
Facebook'u biliyorsan, Twitter, instagram derken ebesinin adını bile bulabilirsin.

  • neymis  (27.03.18 09:20:38)
fotolar çok yakın ve sırf suratı görülecek şekilde ve de hafif üstten çekilmişse %100 şişkodur.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (27.03.18 09:53:18)
@yazar yazmaz yazan yazar haklı, eğer ki kilosunu ve vucut yapısını tahmin etme ihtiyacı duyuyorsanız aşırı kiloludur. Yoksa hepimiz gibi göbeği içine çekip boy boy fotoğraf çekinirdi :)

  • John Bloor  (27.03.18 10:45:43)
sürekli belli açılardan çekmişse, mesela sadece bel üstü portre-benzeri fotoğraflar da değil, bel genişliği ve göbeği gizlemek için çapraz açıdan pozlar da işe yarar, o kadar şişman değilse bile kilosuyla bir sorunu var denebilir.

  • dafaisss  (27.03.18 15:38:15)