[]

mahkemeden mahkemeye tebligat kac günde ulaşır?

eskisehir adlyesi'ndeki mahkemeden, İstanbul Anadolu adliyesi'ndeki mahkemeye bir belge göndermem gerekiyor. Mahkeme belgenin temini için bir süre tanımış. Yarın buradaki mahkeme araciligiyla göndereceğim belge kac gunde istanbul'daki mahkemeye ulaşır?
 
yanlışım olabilir. bu belgeler genelde ptt kargo ile gönderiliyor. Gönderilidikten sonra 2 güne kadar ulaşır diye biliyorum yani normal kargo gibi. Ama mahkeme hemen anında ptt ye teslim eder mi bilemiyorum. Belki çıkışı uzun sürebilir.


  • nuevo  (26.03.18 16:48:29) 
mahkeme aracılığıyla gönderecekseniz taranıp uyap sisteminden gönderilir


  • principlei  (26.03.18 16:57:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.