[]

annemin bağışıklığını yükseltmek için gıda takviyesi

merhaba güzel insanlar. annem ne zaman şehir dışına çıksa bağışıklığı mı düşüyor nedendir çok çabuk hasta oluyor. bu sıralar yine şehir dışına çıkacak. ona bir bağışıklığı kuvvetlendici kapsül formunda gıda takviyesi alayım diyorum. ne önerirsiniz?

not: multivitamin düşündüm ama o gereksiz ve ağır olur gibi geliyor bana.
beta glukan'da çok çeşit var. imuneks plus var mesela 20 mg. beta glukan, imutor'da 100 mg. kararsız kaldım. neye göre almalıyım.

şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

 
Umca damla tavsiye ederim. Normalde sık sık soğuk algınlığı ve nezle geçiririm, en ufak kırıklık hissettiğimde içiyorum bundan. Bu kışı şu ana dek hiç hastalanmadan geçirdim ki benim için mucize.


  • naufrago  (24.03.18 22:26:28) 
hocam burun kemiğinde eğrilik gibi anatomik problemler varsa hastalığa yatkınlık çk oluyor.ben ameliyat oldum baya azaldı grip vs gibi şeyler.varsa böyle bir durum ameliyat öneririm.


  • birdposing  (24.03.18 22:36:03) 
@naufrago cevap için çok teşekkür ederim. umca'yı listeye ekledim ama daha kapsül formunda kolay içebileceği bir şey de eklemek istiyorum.


  • bsd  (24.03.18 22:48:13) 
@birdposing yok hocam kulak burun boğaz doktoruna görünüp, film falan çekilmişti. cevap için çok teşekkür ederim. sana da çok geçmiş olsun. umarım bir daha tekrarlamaz.


  • bsd  (24.03.18 22:51:08) 
İmuneks iyidir, onu alabilirsiniz. Haricinde, zadevitalin çörekotu yağı kapsüllerinden kullanan tüm hastalarımız memnundu.


  • haykorsamdunyaya  (24.03.18 23:05:36) 
@for day to break d vitamini ölçtürmedik son zamanlarda ama b12 değeri güzeldi. cevap için teşekkür ederim.


  • bsd  (24.03.18 23:05:41) 
@haykorsamdunyaya hocam teşekkür ederim. hangisini alayım? beta glukan olarak imuneksin plus'ı var 10 mg var, 50 mg var, başka markaların 100 mg. var. kararsız kaldım.


  • bsd  (24.03.18 23:07:58) 
inşallah hocam.alerji de olabilir ona da bir baktırsaydınız.


  • birdposing  (25.03.18 00:05:19) 
@birdposing haklısın dostum. inşallah.


  • bsd  (25.03.18 00:15:19) 
d vitamini. ayrıca probiyotik.(ntbiotic olabilir)


  • caletti  (25.03.18 00:36:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.