[]

İnegöl'den koltuk takımı alan var mı?

Arkadaslar, yakın zamanda İnegöl'den koltuk takımı alan oldu mu? Fiyatlar nasıl? Salon takımını kaca aldınız? Tavsiye edeceğiniz yer var mı? Teşekkürler.
 
Çok büyük ihtimalle Salı günü gitmem gerekecek benim de, denen o ki fiyatlar İstanbul ile yarı yarıya daha ucuz ve aynı mal.


  • Nocturne  (23.03.18 12:47:25) 
İstanbul kıyasını bilmiyorum ancak fiyatlar yüksek. İnegöl'ün Bursa girişine Mobilium diye bir mobilya avm yapıldı. Orayı gezebilirsiniz. Sadece mobilyacılar için AVM.
Birde Bursa'da İzmir yolu üzerinde Massif Mobilya var. Adamlar özgün tasarım ürünleri imal ediyorlar ama fiyatları normal seviyede. Nilüfer'de Acıbadem Hastanesini geçince. goo.gl

  • cliquot  (23.03.18 13:19:54 ~ 13:25:22) 
Açılın fahri inegöllü olarak:
1) mobiliumdan uzak durun, orası inegöl fiyatlarına göre pahalı. Mobilya sanayiden alın
2) istanbulda oturuyorum ama inegöllüyüm gibi birşeyler söyleyin. Piyasayı bilmediğinizi anlarlarsa yüksek fiyat çekerler
3) kaliteli bir koltuk takımı, tv ünitesi, masa takımı istanbul teslim fiyat 10.000 +1000 tl (?) civarında olması lazım. Fiyatlarda bunu baz alın. ( biz bu saydıklarım + orta sehpayı 8.000 e aldık iki ay önce tabi tanıdık var)
4) kesinlikle sıkı pazarlık yapın.
  • mithrilfender  (23.03.18 14:21:58) 
Merhaba,
İl il gezip emekli maaşlarıyla mobilyalarını buradan alan annem babam için pişman olduk diyebilirim. Yanlış hatırlamıyorsam firmanın ismi Sabrino idi. Öncelikle dedikleri tarihte genel olarak gelmiyor ürünler. Dahası genelde parça parça geliyor. Onun dışında salon takımı almıştık ilk misafir geldiğinde ayağı kırıldı ve kol kenarında dokuma kısmının birazı yerinden çıktı. Arayıp ne kadar pişman olduğumuzu ifade ettiğimde ise çok profesyonel bir geri bildirim alamadım. Sonrasında tamire filan geldiler sadece.
Fiyat olarak ise yaklaşık 2 sene öncesine kadar 4-5.000 bandında ise sanırım.
  • pochina  (23.03.18 18:28:01) 
İstanbulda son 2 haftadır mobilya fiyatlarını araştıran biri olarak söyleyeyim, full bir salon takımı (Yemek masası, konsolu (komidin), 6-8 sandalye, TV Ünitesi, Koltuk takımı 1 tane 2'li 1 tane 3'lü ve 2 adet veya 1 adet tekli koltuk) toplam 20 ile 25 bin arasına satılıyor. Modoko, kartal ve kelebek mobilyada fiyatlar bunlar.

Modellerde neredeyse birbirinin aynısı. Anladığım kadarıyla istanbuldaki çoğu firma İnegölde yaptırıp burada satıyor.
  • Nocturne  (23.03.18 21:02:48) 
Evet arkadaşlar dediğim gibi İnegöl'e gidip Mobilium AVM'de ki tüm mağazaları gezdim. Hemen söyleyeyim, İstanbul'da ki mobilyaların 1 e 1 aynısı orada da var ancak fiyatlar azı dükkanlarda daha bile pahalı. Ucuz falan hiç değil.

Bunun en büyük sebebi bu zamanların insanların evlilik hazırlığını en çok yaptığı zamanlar olması ve bir de mobilya satan firmaların aslında perakende müşterisini pek takmaması. Bu firmalar genelde yurt dışına çalışıyor.

Fiyat konusunda hassas durumunuz varsa ve oraya gidip bakmak isterseniz ben evlilik dönemi olmayan, eylül, ekim, kasım ve sonraki aylarda gitmenizi tavsiye ederim.
  • Nocturne  (31.03.18 13:20:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.