[]

bi hevesle baslayip biraktiginiz seyler

nelerdi? birakinca kendinizi nasil hissettiniz?
 
Game of Thrones. Bırakınca rahatlamış hissettim. Diyalogları takip etmek yoruyordu beni.


  • dissendium  (17.03.18 23:02:47) 
bateri çalmak. ara ara üzülürüm bıraktığıma ama ne evim bir bateriyi alacak kadar büyük, ne bateri alacak kadar param var ne de her gün pratik yapacak bir disiplin seviyem. bunları hatırlayınca iyi yapmışım diyorum.


  • ravenclaw  (17.03.18 23:04:59) 
Yunanca öğrenmek. İleride tekrar denemeyi düşünüyorum, ama birkaç yıldan önce mümkün olmayacak.

Mesleği öğretmenlik olan Yunan bir arkadaş anlatıyordu. Çok yol gidiyordum, haftada 1 kez toplanıyorduk ve gelip gidenler biraz düzensizdi. Yani bir hafta 10 kişi geliyordu öbür hafta 5 kişi, bir sonraki hafta bazen yeni birileri de geliyordu... En istikrarlı giden 2-3 kişiden biri bendim, diğerleri pek önemsemeyip dersi de yavaşlatınca sıkılmıştım.

Onun dışında muhabbet iyiydi.

Bırakınca bir şey hissetmedim, biraz da kendimi zorluyordum gitmek için. 2.5-3 ay gittikten sonra bıraktım sanırım. Alfabeyi okumayı öğrenmiştik. Klasik bazı tanışma, selamlaşma, fiyat sorma, yer sorma, isim sorma, günün ve havanın nasıl olduğuna dair yorum yapma gibi soru-cevap kalıpları öğrenmiştik. Bir iki tane de basit şarkı dinlemiştik...
  • idexo  (17.03.18 23:09:44 ~ 23:19:28) 
Bi ara gidip tenis raketi falan alıp tenise başladım sonra sarmadı bıraktım. Raketler falan hala duruyor evde, satarım umarım yakın zamanda.


  • j r r tolkien hayrani  (17.03.18 23:12:12) 
Yurt dışında Master
Araba kullanmak
Yürüdüğüm.birkaç kız
İleri osmanlıca
Gitar
Latince
İspanyolca
Almanca
Spor ve bol proteinli beslenme
Geym of trons
Casa de papel
  • i ve been mistreated  (17.03.18 23:15:43) 
işte böyle dedi zerdüşt.

aydınlanacağım sandım. bir halt olmadı hatta bıraktım. bu ne mk.
  • susadım çeşmeye varmaz olaydım  (17.03.18 23:16:53) 
Ben lama aldim. Evet bildiginiz lama. Ciftlik kuracaktim. Zamanim yokmus farkinda degilmisim. Hepsini veterinerlik fakultesine bagisladim.


  • hey corc versene borc  (18.03.18 06:53:24) 
Almanca - Fransizca kursu ve Ispanyolca. Almanca ve Fransizca okulda bedava oldugu icin baslayabilmistim, bedava olan kurlari bitirdim ama ancak 4 kur oldu ikisinden de. "Geldim, gittim"den hallice bir seviyede kaldim. Devam etmeye ayiracak param yoktu o yillar, mecburen biraktim. Ispanyolca'yi ise iki yil calistim ve bir sure aktif kullandim ama 3 yildir aktif ilgilenemiyorum. Yavas yavas unutuyorum. Uzuyor, cunku ozluyorum. Ilgilenebilmek istiyorum ama en az 2 yil imkansiz gibi. Ispanyolcayi en azindan belirli bir seviyeye getirmek istiyorum.


  • aychovsky  (18.03.18 07:13:22 ~ 07:17:03) 
-resim
-aerobik
-tenis
-okçuluk
-eskrim
-paten
-krav maga


Bok gibi hissettim ve hala hissediyorum. Bırakma.
  • selamun aleykum kitty  (18.03.18 13:01:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.