[]

Nasıl ciddi olunmaz

Ya da ciddiye almamak nasıl olur? Çok ciddisin, resmisin gibi eleştiriler alıyorum. İnsanlara böyle hissettirmek istemiyorum. Muhattabımı ve söylediklerini fazla ciddiye alıp karşılık verince de olabiliyor bu durum.
 
İyidir. Onlarin istedigi gibi olma, enseye tokat gote parmak takilabilecekleri insan istiyorlar cevrelerinde.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (17.03.18 15:22:53) 
proletaier +1

aynen devam dostum.
  • güneyli çocuk  (17.03.18 15:44:23) 
Sağolun ama bazen kendi içimde yakın hissettiğim insanlara karşı da istemdışı ciddi görünebiliyorum. Duyguları net bir şekilde dışarı yansıtamama durumu oluyor bundan rahatsızım


  • haykorsamdunyaya  (17.03.18 16:20:37) 
Mehmet Ali Erbil izlemek işe yarayabilir.


  • heidi'nin dedesi  (17.03.18 16:29:11) 
Sorum "nasıl cıvık olunur" olsa belki :)


  • haykorsamdunyaya  (17.03.18 16:38:55) 
İçten gelen bir durum, karar verip "ciddi olmamaya" çalışsanız dahi sakil duracaktır. Daha derinden bir şeyleri değiştirmek gerekir sanıyorum.


  • hedep  (17.03.18 18:01:07) 
Ciddi olmak iyi fakat hic Sense of humor yoksa iyi degil.


  • hey corc versene borc  (18.03.18 07:13:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.