[]

Android chrome reklam engelleme

Chrome üzerinden her sayfada çıkan reklamları engellemek istiyorum, uygulamalardan birkaç program denedim beceremedim , yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Htc u11


 
Chrome'dan olmaz. Mozilla indir eklentilerden ublock'u kur tamamdır.


  • bos gezenin bos ustasi  (14.03.18 00:46:19) 
Hatta youtube'u da bu şekilde browserda açarsan reklam girmez araya.


  • bos gezenin bos ustasi  (14.03.18 00:47:12) 
Yandex browser kullan


  • acemi  (14.03.18 00:56:26) 
arayüzü chrome'un hemen hemen aynısı olan free adblock browser adlı tarayıcıyı da indirebilirsin. reklam engellemesi dışında performansı da fena değil.


  • nundu  (14.03.18 03:49:16) 
Samsung Internet uygulamasına da reklam engelleyici eklenti kurulabiliyor, kullanıyorum memnunum.


  • tipcigamer  (14.03.18 10:29:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.