[]

Upwork / çeviri / işsizlik?

Selamlar
Çeviriyle ilgili iş arıyorum ama upwork’ten başka iş aradığım bir kaynak yok. Neler yapabilirim? Sitedeki profilimin iyi olduğunu düşünüyorum, Bir sürü farklı ve iyi yerde çalıştım ve genelde çeviri gerektiren şeyler yaptım. yine de başvurularıma pek iş düşmüyor. Genel olarak çeviri işi yapabilmek için neler yapmam gerek? Direk İngiliz dili veya çeviri bilim okumadım. Hatta bildiğiniz üniversitede ve yurtdışında öğrendim dili. Kendime çok güvenim yoktu ama bir arkadaşım fazladan olan işlerini bana patlamıştı, Çeviri yaptığım kişi de beğenmişti. Sonra arkadaşımızla aramız bozuldu da ben onun aracılığı ile bulduğum yer diye çalışmak istemedim. Ozamandan beri de pek bir şey bulamadım. Öyle. 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.