[]

sesimi kaydettim - şu şarkıyı bir buldurun allah rızası için :(

selam! 6-7 yıl önce sürekli dinlediğim bir şarkı vardı, daha eski bir şarkı mıydı hatırlamıyorum ama. kadın bir vokal söylüyordu, ingilizce değildi diye hatırlıyorum belki ispanyolca ya da italyanca olabilir bilmiyorum. sadece melodisi kalmış aklımda. bir dinleyin, belki bilen tanıyan falan çıkar şarkıyı. şimdiden teşekkürler :)

hım-hım'larımla dalga geçmeyin bu arada nolur, bulmam lazım bu şarkıyı :'(

clyp.it

 
  • sen git ben geliyorum  (12.03.18 14:03:17) 
@sen git ben geliyorum, teşekkürler ama değil bu :(


  • ma ya  (12.03.18 14:08:07) 
şopen ölüm marşı diil mi bu?


  • binder dandet  (12.03.18 14:23:27) 
hatırladım şarkıyı ama kimin söylediğini hatırlayamadım emma shapplin gibi soprano söylüyordu sanki


  • suicides underground  (12.03.18 14:45:21) 
@suicides underground aynen aynen. Hatırlarsan söyle lütfen olur mu :)


  • ma ya  (12.03.18 14:55:09) 
www.youtube.com
su olabilir gibi geldi ama cok da emin olamadım

  • quete  (12.03.18 21:44:25) 
Yok çok daha ağır bir şarkıydı, teşekkürler yine de


  • ma ya  (13.03.18 16:19:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.