[]

Avukatsız boşanma nasıl olur?

Anlaşmalı boşanma
 
Sikintili olur. 3-5 kuruş kar ediyim derken ömür boyu nafaka ödeyebilirsin mesela..


  • her giriste sifresini unutan adam  (09.03.18 09:38:41) 
Ben erkek tarafı olarak bir şey demedim karım gerek yok dedi. Nafaka da istemiyor


  • muzmin evli  (09.03.18 09:50:51) 
Bi avukata protokol hazırlatırsınız cüzi bir ücrete, ilk celsede boşanırsınız


  • loser blueser  (09.03.18 10:01:13) 
git mahkemeye gün al, duruşmada malları kendi aramızda paylaştık bir talebimiz yok de nafaka kimse istemiyor de bitsin gitsin
eğer nafaka mal paylaşımı vs. söz konusu değil ise sorun çıkmaz.

  • wendyangelamoiradarling  (09.03.18 10:09:25) 
internette protokol ve dilekçe örnekleri var, kendinize uyarlayın, print alıp birlikte dikkatlice inceleyip doldurun ve gidip başvurun. hiç avukat veya dilekçe masrafı yapmanıza lüzum yok.


  • Phoebe  (09.03.18 10:12:14) 
Soruyla direk alakasi yok ama. acikli bir nick duyuru benzesmesi olmus. Kendini gerceklestiren kehanetler gibi. Kolay gelsin.

En ucuz avukati bulun bence. Zaten surec gergin. Bir de kendiniz ugrasmayin
  • camussar  (09.03.18 10:39:43) 
Bedavaya hallettik. Salı gününe gün aldık. Daha doğrusu salı günü gelin bakarız gibi bişey dendi. Mahkeme hemen boşayacak mı ?


  • muzmin evli  (09.03.18 11:24:00) 
5 dakika bile sürmüyor anlaşmalı ise şayet. benim duyduklarım genelde çekişmeli davaların arasına böyle anlaşmalıları alıp hemen hallediyorlar. ama işte hakim sorunca 2 kişininde evet verdiğimiz protokolü kabul ediyorum ve ayrılmak istiyorum demesi lazım.


  • Phoebe  (09.03.18 11:31:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.