[]

Ekşisözlük hesap silme veya dondurma

Nasıl yapılıyor?
 
ayarlar - hesabı kapat


  • rahip janick  (09.03.18 09:25:25) 
silme, dondur. niye silesin ki piskopat karın yüzünden.


  • elorelia  (09.03.18 09:53:55) 
Dondurma nasıl oluyor hocam


  • muzmin evli  (09.03.18 13:32:50) 
"hesap kapatma

kullanıcı hesabınızı kapattığınız zaman başka kullanıcılar size mesaj gönderemeyecektir.

tekrar giriş yaparak hesabınızı yeniden aktif hale getirebilirsiniz. lakin bu en erken hesabınızı kapattığınız tarihten itibaren 24 saat sonra yapılabilmektedir, bunu da hatırlatmak isteriz."

Dondurmak dediği bu zaten.
  • rahip janick  (09.03.18 13:34:16) 
Duyuruya girebilir miyim hesabı dondurursam ?


  • muzmin evli  (09.03.18 13:42:05) 
Hmmm... Hiç denemedim ama giremezsiniz muhtemelen. Çünkü Duyuru'ya sub-etha'dan giriş yapıyorsunuz, sözlüğe girerek. Dondurursanız sub-etha'ya erişemezsiniz, dolayısıyla giremezsiniz, diye düşünüyorum.


  • rahip janick  (09.03.18 13:43:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.