[]

hayvan gibi kullanmalık araba

araba var, yenisini alacak para da yok zaten. fantezi amaçlı soruyorum. yıllarca şirket aracı kullandım. ayağım nasıl alışmışsa hayvan gibi kullanıyorum aracı. 10 saniyede 5. vitese çıkmalar, sürekli ani gaz ani fren, abs esp motor arızası falan ne kadar ışık varsa ekranda yanık oluyor ben sürerken. haliyle çoğu araç dayanmıyor böyle kullanmaya. özellikle şanzımanı sağlam olan, hor kullansak da arıza çıkartmayan, çok da yakmayan, lüks olmayan bir araç var mıdır? bu arabanın borcu bitince onu alayım. yoksa sürüş şeklimi değiştiremiyorum, denedim olmuyor. elimde kalıyor araçlar. 2 sene kullanıp değiştiriyorum, alanın elinde kalıyor. vatandaşa da yazık.
 
Behzat Ç. Kasa Hyundai Accent


  • battal gemalmaz  (09.03.18 08:02:43) 
filo arabalarından istediğini kullan. zaten çalışanlar genelde şirket arabalarını "gavur malı" gibi kullandığı için filo arabaları ona göre yapılıyor. Hyundai Accent, Fiat Linea/Egea, Reno Clio, Symbol, Pejo 301 grubu arabalardan şaşma. Yıpranan parçalar da ucuz olduğundan kimsenin elinde kalmaz, eşşek niyetine binersin.


  • babilbaligi  (09.03.18 08:06:06) 
efsane kasa toyota corolla gibi bişey arıyorsun. artık yok onlardan. otomotiv dünyası lüks markalar da dahil olmak üzere kullan at dönemine girdi. araçların kullanım ömrü sürekli düşüyor. 100.000 tl lik araç alıp 10 yıl güzel güzel kullanıyorsun tamirci bunu artık yavaş yavaş satmaya bak diyor. yuh!

çare ucuz parçalı ucuz araç almak ve kullanıp atmak. clio, hunday ve pejo nun dandik modellerni tavsiye ederim.
  • mimikikili  (09.03.18 08:30:45) 
B sedan sınıfı araçlar güvenlik zaafiyeti vs. olmasına karşın hayvan gibi kullanılmaya dayanıklı üretilmiş araçlar. Özellikle 301 bu amaçla üretilmiş. Lasmanında bu çok vurgulanmıştı.

Şu testi izleyebilirsiniz:
www.youtube.com
  • deveyi diken adamin ta kendisi  (09.03.18 08:56:54) 
dizel getz 2008 hayvanlar gibi kullandım 3 sene tık demedi. sadece kötü mazottan dolayı bir kez pompa dağıldı. şimdi bile alasım geliyor da artık yaş tutmuyor :(


  • tukenmez adam  (09.03.18 11:47:33) 
En sağlam ve masrafsız araba markası toyota'dır. Fakat her arabanın da bir limiti var...


  • mirafiori  (10.03.18 01:22:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.