[]

Siyaset Biliminden anlayan birileri

Sevgili dostlarım;

siyaset biliminden anlayan birileri varsa bir şey soracağım. bir seçime giriyorsunuz. fakat parti içi seçim bu. örneğin il başkanlığı seçimi. kaybedeceğinizi biliyorsunuz. fakat yine de giriyorsunuz.

girme sebebiniz isminizi duyurmak aslında. ankara'ya isminizi duyurarak olası bir seçimde, birinci ya da ikinci sıra milletvekili adaylığına oturmak. yani ankara'dan listelere bakanlara haa demek ki sıkıntı var. bu adam da adaylığını koymuştu zaten, milletvekili olsun bence gibi bir algı yerleştirmek istemek.

evet bunun özel bir adı var mı arkadaşlar? yoksa sadece siyasi intihar diyerek geçecek miyiz?

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.