[]

Amsterdamn Night

Merhabalar, IF Beşiktaş ve DorockXL'da gerçekleşecek AmsterdamNight etkinliği için elimde 1. dönem avantajlı fiyat(35 tl) biletler var, ilgilenenler mesajla iletişime geçebilir. Etkinlik detaylarını aşağıya bırakıyorum:

hizliresim.com

En çok ziyaret edilen 5. şehir olan, efsaneler şehri Amsterdam'ın büyüsünü tek geceliğine IF Beşiktaş'ta yaşamaya hazır olun!

11 Mart 2017'de biletleri 1 hafta öncesinden tükenen ve uzun zaman hafızalardan çıkmayan Amsterdamn Night yeniden şehre geliyor!

AmsterdamNight önerileri:

- Girişte verilecek olan Space Keklere dikkat edin!
- RedLight District büyüsüne kendinizi kaptırmamaya özen gösterin!
- Meşhur Coffee Shop'ı ziyaret etmeyi unutmayın.
- Şırınga shotları dozunda kullanın.
- Amsterdam laleleri ile kendinizi şımartın.
- V for Vendetta maskeleri ile kendinizi festivale ait hissedin.
- Pasaport almanıza gerek yok. IF Beşiktaş'ta Amsterdam atmosferi yaşadığınızı unutmayın.
- BeerBong kullanırken boğulmamaya dikkat edin.

Amsterdam'ın bütün efsanelerini yaşayabileceğiniz gecenin uçuş biletleri tükenmeden rezervasyonlarınızı yaptırın!


#amsterdamnight

Tarih : 17.03.2018
Yer: IF Beşiktaş
Kapı Açılış: 21:00
Uçuş Saati: 22:00
Uçuş Biletleri:
Standart Bilet: 35 ₺ (space cake + 1 shot)
Business Class : 45₺ (space cake + 1 shot + 1 orange coctail)

* Etkinlik Line-up en kısa sürede açıklanacaktır.
* Biletler 1. dönem avantajlı fiyatlardır.
* Etkinlikte kadın-erkek dengesi gözetilecektir.
* Satın alınan biletler iade edilemez.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.