[]

tuval ve yağlı boya alırken dikkat edilmesi gereken şeyler

yağlı boya ile resim çizmek için gereken bütün aletleri almam gerekiyor
tuval, yağlı boya ve fırçalar

ne kadar tutar bunlar?
herhangi bir kırtasiyeden alsam fark eder mi?

 
Boya seti kalite kalite değişiyor da 100 liradan başla çık çıkabildiğin kadar. Tuval de internetten bilgi edinebilirsin. Boyayı alelade bir kırtasiye yerine yine internetten almanı tavsiye ederim.


  • kablelvuku  (08.03.18 23:54:35) 
renk bilgin varsa 3 ana renk ve siyah-beyaz yağlı boya alsan yeter.
tanesi 12 tl'den 60 tl boya tutar. ortalama bir tuval en az 35 tl. terabentin ve haşhaş yağı 25 tl. palet 10 tl. 4 çeşit fırça alsan en az 60 tl. şovale en dandiği 40 tl desen toplamda minimum 230 tl ödersin.

  • dedi ve gitti  (09.03.18 01:08:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.