[]

Balance sheet ve Roll-over account nasıl tutarım?

Muhasebeden anlamıyorum. Lakin hem anlık, hem proje bazlı hem de tüm senenin hesabını anlaşılır ve basit şekilde tutmak istiyorum. Bunun için excel template'leri falan var mıdır? Karmaşık vergi hesaplarına ihtiyacım yok, gelir gider yeterli, lakin çok fazla kalem var.

Eğitim derseniz course era'dan eğitim de alırım ama finance falan çok teferruat var. aradığım şeye en yakın ne vardır?


 
Ne amaçla kullanacaksın, iş mi kişisel mi? Bilanço öyle sürekli hazırlanan bir şey değil. Roll over account nedir bilmiyorum ama paralı alacaksan parasut.com a ugra onlar senin işini görür.
Ücretsiz olsun diyorsaniz excel'de dosya-yeni-kullanılabilir şablonlar buradan bulabilirsin.
Roll over account ne demek?
  • liberal  (09.03.18 08:36:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.