[]

Hastalar neden Milletvekillerini Ziyaret ediyor?

Bugün bir vesile ile bir mv'ni mecliste ziyaret ettim. Çok fazla hasta vardı mv ile görüşmek isteyen. Ne görüşüyorlar bu kadar vekillerle?
 
Yurtdışı tedavisi için olabilir.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (08.03.18 22:12:12) 
maddi sıkıntısı vardır, bürokratik bir şeye takılmıştır vs.


  • Jimmy McNulty  (08.03.18 22:21:18) 
maddi sıkıntı(kalacak yeri bile olmayabilir), mr veya başka bir ekstra tetkik için 6 ay sonrasına randevu vermişlerdir onu erkene aldırmak için, profesör hastanede bakmam sana özel muayenehaneme gel demiş olabilir. allah hepsinin yardımcısı olsun. sağlıkla imtihan olmak çok zor.


  • tanrinin kudret eli  (09.03.18 00:13:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.