[]

İnsan ilişkilerini geliştirmek için n’apmalıyım?

Merhaba,

Bu yıl sonu değerlendirmelerinde yöneticimden diğer bölümlerle insan ilişkilerini geliştirebilirsin gibi bi madde yazmış.

İşimi düzgün yaparım ve gerçekten de iyi olduğumu düşünüyorum terfi de aldım insanlara ters kaba vs davranmıyorum aksine oldukça kibarmdır da fakat arkadaş canlısı değilim iş dışında çok muhabbet etmek için can atmıyorum iştekilerle zaten diğer çevrede arkadaşlarım var diye fakat sanırım bunu kırmam gerekiyor. Siz neler yapıyorsunuz? Benim gibi durumda olup değiştiren var mı kendini ? Ne önerirsiniz?

 
Psikolog/psikiyatr?


  • yazarken ellerini birakan herif  (08.03.18 20:41:39) 
Bir gün çalışırken eline güzel bir çay alıp kızların bol olduğu bir departmana muhabbet etmeye gidebilirsin. Yöneticin bunu gördüğünde bir daha böyle bir eleştiri gelmeyecektir.


  • dissendium  (08.03.18 20:45:46) 
Psikiyatrilik bi durum değil sanki. Psikolog faydalı olabilir ama haklısınız.

Fabrikada çalışıyorum kız yok :D
  • Mcfly  (08.03.18 20:56:37) 
yalnız içme


  • silver apple  (08.03.18 21:05:00) 
Tatlı vs götür, halısaha etkinligi varsa katıl/düzenle, umursamasan da cocugu olanlara cocugunu sor "aa sizinki de kac aylik oldu, büyük de bu sene mezun oluyordu degil mi vs vs", maç skor muhabbetlerine katıl/laf at - bu tür şeylerle samimiyet kurmaya gerek kalmadan iletişime geçmiş sayılırsın
Bonus puan: söyledikleri/yaptıkları ufak şeyleri hatırlarsan ekstra mutlu oluyorlar ama bu da ek efor gerektirecektir.

  • Sulfoxaflor  (08.03.18 23:12:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.