[]

İphone garantiye yollama

öncelikle merhaba herkese

apple türkiye garantisi devam eden bir adet iphone 6s telefonum var fakat şarjı çok çok hızlı bitmeye başladı. öte yandan usb girişinde de temazsızlık var zırt pırt şarj olmuyor falan.

apple zorlu ve akasya'dan bir türlü randevu bulamıyorum.

sorularıma gelelim,
1)diyelim ki randevu düşürdüm, telefona bakıp gerekirse hemen değişim yapacaklar mı? öyle bir hafta 10 gün falan bırakın derler mi?
2) apple support'tan gördüğüm kadarıyla KVK vs de yetkili servis. bulunduğum yere yakın bir servise götürsem süreç nasıl oluyor, yine 1 hafta 10 gün bırak derler mi? tamir edeceğiz diyip telefonun ağzına sıçarlar mı?

teşekkürler

 
Kardeşimin telefonunu da Zorlu’ya götürdük şarj olurken sorun oluyor diye. Gün içinde tesadüfen denk geldik randevuya ve aldık.
Şarj yuvasını temizledi. Ama gelmişken bataryasına da bakalım dedi ve bataryanın performansı düştüğü için garanti bitmeden değiştirelim dedi (biz böyle bir şikayette bulunmamıştık, çok ilgili bir arkadaşa denk geldik sağolsun)
Saat 15.00 civarıydı sanırım. Akşam 20.00’de telefon hazır olur demişti.
  • hrvl  (08.03.18 22:23:11) 
Tek önerim randevu alma konusunda. Apple sayfasından canlı destekle görüşme yapın ve en kısa sürede sizi aramalarını bekleyin. Çok çabuk dönüş yapıyorlar, randevu ayarlıyorlar.


  • l arrache coeur  (08.03.18 22:37:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.