[]

iPhone X kapak önerisi

iPhone X için Aliexpress'ten ya da o fiyatlarda bulabileceğim başka bir yerden kapak önerebilir misiniz?

Defter gibi olanları sevmiyorum. Deri görünümlü olan varsa tercih sebebidir. Ama şart değil.


 
ebay


  • purple rain  (08.03.18 17:07:10) 
kapak önerisi istiyorum web sitesi değil.


  • himmet dayi  (08.03.18 17:08:05) 
İphone X önemli telefon,Spigenden şaşma.Hepsiburadada var.Aliexpresteki kılıflar çok kötü.


  • ırene adler  (08.03.18 17:21:29) 
aliexpress'teki floveme, rock, nillkin gibi markalar en az spigen kalitesinde ve ondan daha çeşitli ve ucuza ürün satan markalardır. bilinmedik de olsa markası olmayan 50 cent'lik kapak elbet dandik, bahsettiğim markaların 3-5 dolara satılan modelleri burada 50-60 liraya satılan kaplar kadar kaliteli olabiliyor.

iphone x'um yok ve şu anda sırf senin için ali'ye girip kap bakasım yok ama bahsettiğim marka iphone x diye aratıp en çok sipariş verilen şeklinde sıralarsan istediğin gibi bir şey bulursun.
  • Bruce  (08.03.18 17:29:12 ~ 17:30:13) 
iPhone X o kadar boktan tasarımlı bir telefon ki alacağın dandik bir kabın içerisinde dahi kırılabiliyor telefon, bir sürü öyle örneği var. O yüzden paraya kıyıp sağlam bir şey almanı tavsiye ederim (ben de X kullanıyorum, ttec kap almıştım ama spigen ile değiştirmeyi düşünüyorum)


  • roket adam  (08.03.18 23:08:38) 
3 aydır kılıfsız kullanıyorum. hiçbir şey de olmadı. bi kez kısa mesafeden fayansa düşmüşlüğü de var.

ille de kılıf alacaksan ucuza kaçma. ayrıca istediğin kadar kalitelisini al. kılıfla telefon arasına giren toz parçalarının telefonda kılcak çiziklere neden olması son derece olası.
  • washe  (08.03.18 23:19:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.