[]

Ankara'da kedili ev?

Hani böyle biiir sürü kedi olan ünlü bi yer (ev?) vardı, kedili ev mi diyolardı oraya? Neredeydi bir de? Uydurmuyorum eminim ama adresini semtini falan hiçbir şey hatırlamıyorum orayla ilgili. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
 
Ankara'da öyle bir yer ne gördüm ne de duydum. İstanbul'da bolca kedileri olan bir mağaza vardı, o konseptli bir tek orasını biliyorum. Bir kedi oteli gibi bir yerle veya başka bir şehirdeki bir yerle karıştırıyor olmayasın?


  • skooma  (08.03.18 19:17:40) 
Sanırım kedili villadan bahsediyor olabilirsiniz. Aklıma orası geldi hemen. Hüseyingazi Karapürçek' de yer alıyor.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (08.03.18 20:22:59) 
@İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi evet oradan bahsediyordum, çoook teşekkür ederim


  • roseblood  (08.03.18 21:14:03) 
Rica ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu !


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (08.03.18 23:41:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.