lenovo


  • contavolta  (08.03.18 11:12:37) 
asus rog kullanıcısıyım. asus varken başkasına bakmam bir daha.


  • bir ileti paylastim  (08.03.18 11:29:51) 
Asus iyidir hoştur da bu kasa hakkında sürekli memnuniyetsizlik okudum. Ben lenovo diyeceğim.


  • atom karincanin torunu  (08.03.18 11:51:37) 
galiba lenovo olacak


  • gameofannen  (08.03.18 12:27:20) 
2 hafta once mentese problemiyle servise gonderdim Asus cihazi. Ustelik artik bu modellerde mentese problemi yok denilen bir cihazdi. Birkac problemle beraber tamir masrafi cok yuksek ciktigi icin parami geri aldim. Bilgisayari aldiktan 1,5 sene sonra oldu bunlar. Performansindan memnundum ama donanim olarak sikintiliydi, biraz sogudum acikcasi. HP aldim onun yerine su an cok mutluyuz kendisiyle. Seceneklerim sadece gonderdiginiz ikisiyse Lenovo alirdim.


  • voyager 1  (08.03.18 13:32:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.