Bu Puzzle yapilir mi?

Yeni cikmis, cok hosuma gitti. Daha once sadece 4000 parca tecrubemiz var.

Kendisi 42.000 parca. Yapim teknigi hakkinda bile fikrim yok boyle buyuk bir seyin. Yapinca asacak tek parca duvar da yok ama 2ye bolup duvarlara devam ediyormus gibi asabiliriz belki.

www.educaborras.com

Macera olması açısından denenebilir ama şahsen görselini beğenmedim. Ben bu büyüklerden "Dünyevi Zevkler Bahçesi"ni beğeniyorum ama pahalı ve nasıl asılır konusu aklımı kurcalıyor. Sizinki çok daha pahalıdır muhtemelen bir de tabii :) bir de ruh hastassı oluo iki gün sonra bırakma riski de büyük bu sayıda parçada sanki.

  • whoosie  (05.03.18 17:19:27 ~ 17:22:19)
@whoosie onu da gormustum ama bunun gorselini cok begendim, accaip hosuma gitti :)

fiyati 1500 civarinda (kur farkindan dolayi yurtdisinda daha pahali ilginc bi sekilde).

asma konusunu dusunemiyorum, dusunmek dahi istemiyorum :D 4.000 parcayi 5 kisi tasiyoduk ahaha (videolardan izledigim kadariyla buyukleri parca parca tasiyip birlestiriyorlar)
  • brkylmz  (05.03.18 17:24:15)
7 buçuk metre mi...

bence bu duvarda baya güzel durur ama yapılış aşaması baya uzun sürer diye tahmin ediyorum.
  • yeteramadenedimherseyi  (05.03.18 17:26:25)
42000 parça tek paketse gözüm almaz ama 1000lik veya 2000lik küçük paketlerdeyse deneyebilirim.

  • inheritance  (05.03.18 17:41:17)
@inheritance

6000 parcalik 7 poset
  • brkylmz  (05.03.18 17:51:52)
bunu yapacak bir zemininiz var mi ki evde? bir odayi bosaltmak gerekmiyor mu bunun icin?

  • jimicik  (05.03.18 18:01:09)
* enerji sömürür ama yaparken değil, insanlara 42 bin parça birleştirmek için 1.500 lira verdiğini anlatırken. sen? 42 bin? 1.500 milyor? gibi sorular havada uçuşur.
* bu kadar büyük oldu mu çok daha müthiş bişey olmalı sanki. evi akvaryuma çeviren, duvarda balıkların gezdiği vardı bi tane mesela, nette bayağı fotoları olması lazım yapan aileyle birlikte.
* 2.000 parça için yaklaşık 35 liralık yapıştırıcı alsan, 700 küsür liralık da oradan masraf olabilir. Litrelik yapıştırıcı var mıdır, ucuza gelir mi bilmem.
* yapboz bittiğinde atıyorum; 40%'ını senin, geri kalanı en az 5 kişinin yapmış olması lazım ki yapbozun bitmesi süresi - ömür denklemi kurulmasın, yazıktır günahtır.
  • onemoremile  (05.03.18 18:01:35)
@jimicik
6binlik parcalar halinde yapilirsa oda problemi olmaz, ayarlanir. ama tabi bitirip hepsini tek parca birlestirecek bir yerimiz yok. ya biz evden tasinacaz ya da puzzle :D

@onemoremile
hevesimi sondurdun hocam ya. bana matematikle degil, gazla, coskuyla gelin ahaha
  • brkylmz  (05.03.18 18:05:14)
çorba gibi ya az ancak öz bir şeyler seçebilirsin.

  • cliquot  (05.03.18 18:10:48)
42000 parça ciddi macera. 7,5metre olması da cabası. iki duvara yaparsan aynı tadı verir mi bilemem.

  • sutlu nescafe  (05.03.18 21:04:04)