[]

Vampirli İngiliz dizisi

Kurtadam da vardı dizide. Hatta sanırım bir kadın da ölüp hayalet oluyordu. Çok güzel bir diziydi adını hatırlayamadım bir türlü. Hatırlayan var mı?
 
Being human


  • beetlejuice  (04.03.18 23:32:09) 
Eyvallah ya çok teşekkür ederim. Life on mars ı da ben tavsiye edeyim izlemediyseniz :)


  • Fusha  (04.03.18 23:36:33) 
Teşekkürler sevgili Fusha :)


  • beetlejuice  (04.03.18 23:38:24) 
Vampir dizisi değil ama harika bir İngiliz dizisi :)


  • Fusha  (04.03.18 23:39:07) 
Penny dreadful degil mi ya? Amerikan dizisi de ingilterede geciyor. Kurtadam var, vampir degil de garip yaratiklar var. (vampri de galiba vardi)
Hayalet gibi kadin da vardi zaten.

  • kuehles blondes  (05.03.18 01:02:18) 
Cevabı aldım zaten, en üstte.


  • Fusha  (05.03.18 01:19:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.