Çaylakların entryleri nereden görülüyor belli bir başlığa yazdıkları?

Örnek veriyorum: Diyelim bir çaylak Galatasaray başlığına uzun süre entry girmemiş. Sol tarafta da haliyle Galatasaray başlığı çıkmıyor çaylaklar sekmesinde.

Peki Galatasaray başlığında çaylaklarin yazdıklarını nereden görecem, nerelere tıklayacam?

Arama çubuğundaki linkin sonuna ?a=caylaklar yazarsan o gün o başlığa girilen çaylak entry'lerini gösterir, benim bildiğim en pratik yöntem bu.

  • angelus  (03.03.18 10:40:25)
Angelus ben de denedim ancak çıkmadı nerde yanlış yaptım acaba anlamadım.

  • antipartizan  (03.03.18 14:05:31)
Evet arama sekmesinden değil de sol frame'deki başlığa tıkladığında linkin sonunda ilgili sekme ile ilgili başka bir kod oluyor, onu silip ondan sonra yapıştırmak gerekiyor.

Şöyle ki; eksisozluk.com

Buradaki şu kodu silip onun yerine yapıştırmak gerekiyor: ?a=popular
  • angelus  (03.03.18 14:12:22)
Eğer çaylak kişinin entryi girdiği gün yaparsan görebiliyorsun bunu. Geçen hafta girilmiş bir çaylak entrysini göremiyorsun başlığın sonuna ?a=caylaklar yazınca

  • kalemdefter  (03.03.18 14:33:42)
@kalemdefter

çaylak entrysi görebilmenin tek yolu @angelus'un yazdığı yol mu yani senin de bildiğin?
  • Cesario  (03.03.18 21:53:52 ~ 21:54:03)