ekşi duyuru - dışlanmışlık eksenli çağdaşlık karikatürizasyonu

bu sitede herkes aynı kişi gibi geliyor mu size de. tercihler eylemler seçimler benzerlik oranı 1'e yakınsıyor. aynılaşmak dışlanmışlığı örtüyor yalnızlığı alıyor gibi bir algı var bu sitede. aynı tornadan çıkmışçasına tekdüzelik. acınası.

Özenti hepsi.

  • Revia  (28.02.18 16:26:04)
Tam tersine gerçek hayatta hiç karşılaşmadığım insan türlerine denk geldim burada.

  • dissendium  (28.02.18 16:26:14)
sırf böyle olmasın diye çıkıklık yapıyorum ben, farklılaşma çabasıyla gettolardaki mohikanlara yakınsıyorum.

www.youtube.com
  • Bruce  (28.02.18 16:38:04)
herkes diyemem ama kaliteli 4-5 kişi var benden başka, gerisi çöp. sen dahil.

  • doxanikee  (28.02.18 16:40:37)
Aynen abi deli misin?

  • Kusursuz dostlarin dort ayagi vardir  (28.02.18 16:55:33)
Ben tersini düşünüyorum.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (28.02.18 17:29:49)
O nasıl bir soru başlığı öyle.

Ben de tersini düşünüyorum +1 Burada çeşit çeşit tip var.
  • i m cool with that  (28.02.18 17:42:21 ~ 17:43:49)
belki her şeye grotesk yaklaşmayı seviyorlardır

  • narudocko  (28.02.18 22:17:40 ~ 22:17:50)
Bana herkes çok farklıymış gibi geliyor. “O onun tam tersi” diyebileceğim insanlar var. Anca birkaç kişiyi birbirne benzetebilşyorum.

  • aychovsky  (28.02.18 22:21:37)
"dışlanmışlık eksenli çağdaşlık karikatürizasyonu" nedir?

  • sen git ben geliyorum  (28.02.18 22:22:45)
dışlanmışlık eksenli çağdaşlık karikatürizasyonu kullanıcılardan ben de şikayetçiyim. aslında sana katılıyorum biliyor musun? merak ettiğin konuda cevaplar hep birbirinin aynı. başka bir örnekte, birine biri kızmışsa aşağıdakiler de kızıyor. mesela kasap sorum vardı birinde, önce çok naif cevaplar geliyordu, sonra biri ters yorum yaptı ardından ötekiler de aldı yürüdü. birazda birbirlerinden güç alıyorlar hırbolar. tek tek gelemiyorlar zaar.

  • for day to break  (28.02.18 22:59:34 ~ 23:04:26)