Hangi protein tozu?

whey protein gold standard almam gerekiyor ama aroma çeşitlerinin hangisini alacağıma karar veremedim.

Çikolata
Karamel
Çilek
Kurabiye
Çikolata yer fıstığı
Vanilya
Muz
Çilek muz

Çeşitler bunlar. Tek kullanımlıklarda sadece çikolata çilek muz çeşitleri var. Kararsız kaldım :/
Hangisi en içilebilir aroma?

muz kullanıyorum, çoh eyi cidden.

  • giovanne  (24.02.18 19:28:11)
yer fıstığı güzel çikolata da gider.

  • biravekahve  (24.02.18 19:29:44)
Çikolatası naylonumsuydu weider de indirim var istersen bir de ona bak daha iyi ikisini de denemiş biri olarak tavsiyem weider

  • Take it away honey  (24.02.18 19:37:38)
Protein tozunu doktorum önerdi o yüzden kafama göre değişiklik yapmak istemiyorum. Çikolatalı alacağım sanırım.

  • bir nick var benden iceri  (24.02.18 20:05:18)
muzlu kullanıyorum güzel tadı yeni çıkan proteinli(vanilya aromalı) sütle karıştırıyorum hoş oluyor.

  • basond  (24.02.18 21:18:36)
Hepsini kullandım aroma olarak çilek bana göre en iyisi

  • gozu acik sevisen yahudi  (25.02.18 03:49:33)