Abonelik nakilleri / Istanbul Anadolu Yakasi

Yakin zamanda ev tasiyan oldu mu?
Nakil basvurusundan ne kadar sonra acildi yeni evde abonelikler?
Gaz, elektrik, su ve internet TTNET.
Dankeschön.

elektrik ve su ertesi gün açılıyor hemen.
ya da en geç bir sonraki gün.
internet ttnet'se o da hemen bağlanır.
ama internet nakli için evde sabit telefon varsa önce onun nakil olması gerekiyor, ki o da bir gün sürüyor.
hemen 1-2 gün içine randevu verip, gelip hattı bağlıyorlar.
internet ttnet değil, vodafone falansa o zaman iş uzayabiliyor.
özellikle de paket düşürmen gerekiyorsa.

doğalgaz da 2 gün içinde falan bağlanıyor, onun için de randevu veriyorlar bildiğim kadarıyla.

bir de, elektrik/su/doğalgaz için eski evde otururken başvuru yaptığında, bir hafta ila on beş gün kadar eski evinde de hizmet almaya devam edebiliyorsun.
yani eski evdekini tamamen iptal ettirip, iki gün susuz ya da elektriksiz oturman falan oturman gerekmiyor.
eski evdeki hangi tarihte kesilsin diye soruyorlar nakil başvurusu yaparken.
  • blatta hiberna  (20.02.18 23:30:45)