ilkokul 1. sınıf çocuğunu 4 gun nasıl eğlendirecez

Oncelikle guzel bir film onerisi alalım bu gece için.

Yeğen 4 gun bize kalacak. Annesi 4 gun yurt dışında, havaalanından uğurladık geldik. durup durup gozleri doluyor yavru kartalın, kıyamam.

Akşamları şoyle guzel filmler izleyelim. Yenilerin çoğunu ve en meşhur ılanları izlemiştir heralde. Evde tek başına aklıma geldi ama, şimdi ailesi zaten bıraktı gitti çocuğu. İyice depresyona sokmayalım.

Satranç çalışacak dayısıyla bol bol. Onceden sasalı gezildiydi. Bilim muzesi pazartesi oğleden sonrası için listede. Avm gezmek dışında ne yapalım izmirde? Hep yetişkin ağırladık, misafir çocuk olunca ne yapacağımızı bilemedik.

Up! animasyonunu izleyebilirsiniz izlemediyse. Yeni çıkanlardan Coco var ama neden hayaletli ölülü animasyon çekmişler hiç anlamadım.

  • i was made for you  (17.02.18 21:05:17)
Istanbuldaysaniz legoland derim

  • all girls dream  (17.02.18 21:11:07)
Kurtulus savasi ya da ataturk'le ilgili muze vb varsa onlara da gidebilirsiniz. Cocuk tiyatrosuna gidebilirsiniz.

  • kuehles blondes  (17.02.18 21:15:39)
Evdeyken sıcak soğuk oynayabilirsiniz. Puzzle oynayabilirsiniz.

  • uyusam iyi olur  (17.02.18 21:19:28)
hayao miyazaki filmlerinden totoro ve ponyo izlenebilir. super filmler.

ince motorlari iyiyse (bkz: beş taş) oynamayi ogretin mesela. monopoly gibi bir kutu oyunu oynayabilirsiniz...
  • dilemma of subscribtionability  (17.02.18 21:45:51)
Miyazaki filmleri +

Miyazako değil ama inside out (ters yüz) filmini de tavsiye ederim.
  • hohoho  (17.02.18 22:19:24)