Arabada kitap dinlemek

Her akşam bir buçuk saat yolum var, kitap dinlesem diyorum. Okumak gibi olur mu ne dersiniz?

onun yerine podcast dinleyebilirsiniz?

  • fleur du mal  (14.02.18 19:48:15)
Bence kitaba saygısızlık olur çünkü trafikte kitaba tam odaklanmak mümkün değil. Tam odaklanırsanız da hem yayaları ve diğer araçları hem de kendinizi riske atmış olursunuz. Kitaba tam odaklanamadıktan sonra da kitabın yazılma ve okunma amacı biraz gölgede kalmış olur.

  • siyah giyen adam  (14.02.18 19:56:32)
Radyo Tiyatrosu tavsiye ederim

  • all girls dream  (14.02.18 20:01:29)
Ben radyo tiyatrosu dinliyorum.

  • old possum  (14.02.18 20:29:45)
kitap, podcast, tartışma programı denenebilir. tamamıyla size hitap eden bir şey olmalı, o yüzden kişisel. başkası fikir veremez.

örneğin abim sesli kitap dinliyor yolda. ben dinleyemiyorum.
  • EasyTiger  (14.02.18 20:33:48)
Kitap dinleme isi herkese gore degil. Kimisi sesli kitap acip uykuya dalabilirken, kimisi icin cok rahatsiz edici. Evde baska bir is yaparken, acin sesli kitabi ve size uygun olup olmadigini bulun. Benim icin dunyanin en rahatsiz edici seyi sesli kitap, acildigi ortamda baska bir is yapamiyorum.

  • buf-e kür  (14.02.18 20:39:38)
yıllarca serviste, otobüste, metroda, vapurda kitap okuyan biri olarak, bu hafta ben de uzun yolda araba kullanırken kitap dinlemeyi denedim fakat yolu takip ederken sık sık konuyu kaçırdım dolayısıyla pek başarılı olmadı.

  • mizikaci cocuk  (14.02.18 21:22:52)