[]

staj başvurusu için akıl danışma

başvurular martta değerlendirilecek, ben iki ay önce falan başvurdum. başvurumu firmanın arge genel müdürü iletti staj departmanlarına, oradan biri bana dönüş yaptı, cv'mi yollamıştım zaten; martta değerlendirmeye alınca haber vereceğiz dedi.

birkaç gün önce aynı firmadan bir referans çıktı; 15-16 yıldır mümessil olarak çalışıyormuş. şimdi ben bu kişiyle iletişime geçersem sanırım onun yapacağı şey de cv'mi ve staj başvurumu staj departmanına iletmek olacaktır herhalde, referans olacak böylelikle.

şimdi, bu bana artı bir şey sağlar mı; ikinci bir referans, mart yaklaşıyorken belki değerlendirmelerde öne alınma gibi bir şey olur mu? yoksa başvurumu zaten gönderen kişiye saygısızlık gibi mi olur, arge genel müdürünün başvuruyu iletmiş olması yeterli olmamış gibi falan.. hiç bilmiyorum bu işleri; firmada staj yapmadım daha önce ama çok istiyorum. sizce ne yapmalıyım?

 
Müdürün referansı yeterli.


  • dissendium  (13.02.18 22:05:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.