[]

gıda intolerans testleri

yemeklerden sonra mide bulantıları ve karın ağrıları çekiyorum, doğru dürüst yemek yiyemez oldum bir süredir. gıda intolerans testi yapmak istiyorum ama pinner testtir, york testi, cambridge testi hep para tuzağı deniliyor. doktora gideceğim fakat öncesinde de araştırmak istiyorum. hazımsızlık için hangi testleri yaptırabilirim? çölyak için falan da yaptıracağım, bunu araştır dediğiniz bir gıda testi var mı?
 
hocam git iyi bir gastro doktoruna. saçma paranı.


  • giovanne  (13.02.18 20:24:03) 
çok araştırmıştım, para tuzağı olduğuna karar verdim en sonunda. genelgeçer şeyler söylüyorlar sonunda. gastro+1


  • cureforlove  (13.02.18 21:09:39) 
  • for day to break  (13.02.18 21:29:03) 
Belirtilere göre yukarıdaki tavsiyeye uyumamız iyi olur çünkü intolerans testi gerektirecek bir durum göremedim cidden. Ayrıca faydalı bir test, aksini söyleyen çomardır.(nereye yaptırdığınız önemli tabii)


  • bulunsun kenarda  (14.02.18 00:45:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.