[]

Feneryolu-Bostancı mavi yol bisiklet arkadaşı

Selamlar önümüzdeki 3 hafta boyunca havanın güzel olduğu günlerde(çalışmadığım için haftaiçi de gidiyorum) bisiklet sürmeye çıkacağım. Çok iyi süremediğim için mavi yol dışında bir yolu kullanamıyorum şimdilik.Kendi bisikletim yok.Feneryolu'ndan kiralıyorum.

Tek gitmek sıkıcı olabiliyor.Bana eşlik edecek bisiklet arkadaşı var mıdır?

Teşekkürler

 
alternatif olarak facebook bisiklet gruplarına da bakabilirsiniz.


  • lazpalle  (12.02.18 19:25:08) 
çok fazla grup var kaynaşmak zor geldi niyeyse facebooktan


  • camene87  (12.02.18 19:49:43) 
ay sonuna kadar hava kötü :/
Feneryolu - Bostancı hemen biter ama çok kısa :)
hafta içi, yağışsız zamanlarda moda - maltepe yapıyorum, 16-18km arası değişen bir tur oluyor.
  • angelofdeath  (12.02.18 22:02:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.