Engeli olan akrabam icin su tarz bir duzenek nerede kaca yapilir?

Soru basliktadir.

tavana bağlantısını görmek lazım, para tutacak yer orası.

  • Photographer  (11.02.18 01:00:50)
@Photographer egitime gittiklerinde tavani da cekmesini isterim annesinden, peki neresi yapar boyle bir duzenegi?

  • pardonazbirbaksanız  (11.02.18 01:21:26)
  • Abraxass  (11.02.18 01:31:39)
tavan bağlantısı çok pahalı olmaz. şu dübellerle bağlayabilirsiniz. uygun bir mapa veya kanca da pahalı değildir. attığım linkteki dübel fiyatı pahalı, daha ucuza bulunabilir.

www.hirdavatreyonum.com
  • tukenmez adam  (11.02.18 01:40:56)
bir adam bacakları olmayan kizi icin yapmisti da haber olmustu daha sonra cunhurbaskank yardim falan etmisti. o haberi bulursan orada söylüyordu sanki.

  • blue eyes white dragon  (11.02.18 01:41:09)
düzenek sabit durmak için mi? yoksa ray şeklinde yürümek için mi onu bilmiyoruz, geri kalan, bildiğimiz bel korsesinin biraz değiştirilmiş versiyonu ve ipler.

artık demirciler yapar da, görsem iyi olur.

aluminyum mu kullanır, ona uygun profil mi bulur, demir profilden mi yapılır ona bakmak laızm.
  • Photographer  (11.02.18 02:02:22 ~ 02:02:43)
@Abraxass cok guzellermis fakat belirtmedim tabi, arkadan tutup vucudunuzla destek olunca yuruyebiliyor, amac biraz daha ayakta tutup kullanamadigi kaslari da olabidigince aktif tutabilmek ki bu aletlerin amaci direkt bir yerden bir yere tasimak gibi

@Photographer ayrintili bilgi alinca dm uzerinden haberlesicem sizinle uygun olursa sizin icin de, cok tesekkurler ilginiz icin.
  • pardonazbirbaksanız  (11.02.18 07:22:45 ~ 07:26:07)
Fiyat olarak ne tutar, ne olur bilinmez. Büyük fabrikalarda veya demir satan yerlerde görülen ve tavana sabitlenen "I" profilli demirlerden sabitleyerek istediğiniz güzergah ve doğrultuyu evin içinde oluşturabilirsiniz. Monoray caraskal diye yazdım. Görsellerden bakabilirsiniz. Manuel şaryo diye arama yaparsanız da belki bir fikir verebilir görseller size. Ayrıca tavana sabitlerken, çelik ray için kimyasal dübel de sıktırın betona geçen dübellerin deliklerine. Rayın aşağıya düşme ihtimali zorlaşır.

  • ceyhan prensi adana  (11.02.18 16:52:22)