[]

Psikolog Önerisi

Depresyon, kronik mutsuzluk, özgüven eksikliği gibi konularda başarılı, fiyat/performans dengesi iyi olan bir KADIN psikolog arıyorum. Önerisi olan?

Lokasyon olarak Beşiktaş, Maslak, Taksim üçgeni tercihim olmakla beraber; Üsküdar ve Kadıköy de olabilir.


 
Devlet hastanesinde de oluyor


  • for day to break  (09.02.18 22:16:12) 
Devlet hastaneleri 5-10 dakika hatta 10 dk bile olmadan baştan sağma dinleyip gönderiyor diyorlar, doğru mu?


  • siyah giyen adam  (09.02.18 22:19:28) 
Hastanelerde psikolog değil psikiyatrist olur, fark var.


  • kendi kendine yasayan yavrucak  (09.02.18 22:56:30) 
irem yelken. nisantasi civarinda. hemen hemen ayni sikayetlerden gidip basarili sonuclar almistim. 250 lira seans ucreti.


  • carabelli  (09.02.18 23:01:55) 
Kendine kendine yaşayan yavrucak psikolog da var iyi araştır yavrucak. Birde çok emin konuşup insanları yanlış bilgilendirme. Hayır 1 saat dinliyorlar. Sürekli giderim. Haftada 1 ayda 1 hep giderim. Ve her gidişimde 1 saat görüşmem olur.


  • for day to break  (10.02.18 14:36:46) 
250 ne yahu. Devlet hastanesinde tek kuruş ödeme yapmıyorum. Psikiyatra gidiyorum ben karaciğer hastasıyim diyorum psikoloğa yönlendiriyor. Ayrıca bunu dememe gerek kalmadan da ben psikoloğa gitmek istiyorum dediğinizde gidiyorsunuz.


  • for day to break  (10.02.18 14:39:38) 
Devlet hastanesinde psikologlar sadece psikiyatriste destek olmak için var ve direkt randevu alınamıyor. İstanbul için böyle en azından. Nöroloji, psikiyatri, geriatri yönlendirmesi ile psikologa aktarılıyor. Ve o psikologların yoğunlaştığı konular arkadaşın istediğinden oldukça farklı. Uzmanlık alanları nöropsikoloji ve kişilik bozuklukları oluyor. Kısacası ilaç kullanamayan hastalar için ya da ilacın yanısıra terapiye de ihtiyaç duyanlar adına düşünülmüş bir imkan.

Nerde yaşıyorsunuz ve şikayetleriniz/tanılarınız neler bilmiyorum. Sizin için uygun olabilir ancak arkadaşın şikayetleri farklı yönde. Kaldı ki İstanbul içinde haftada bir psikolog ile ücretsiz görüşme lüksüne sahip olan görmedim. Yine kaldı ki söylediğim bölümler yönlendirmeden psikolog danışan kabul etmiyor devlet hastanelerinde çünkü zaten çok yoğunluk var. Yoğunluğu az olan bir yerdesinizdir ve dediğiniz gibi oluyordur, ama söylenen bölgeler zaten çok yoğun.

@Bisküvi

Nişantaşı'nda bir psikoloji merkezi için mesaj attım ben de ayrıntılar ile birlikte. Umarım huzur bulursunuz en kısa sürede.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (10.02.18 15:02:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.