[]

Sony handycam kamera tripod a uygun mudur?

Eski ama kaliteli tripod buldum.
Ancak alacağım Sony handycam kameraya uygun olup olmadığını nasıl bilebilirim?
Kamerayı ona göre alacağım


 
abi nereden bilelim ki şimdi? ne kameranın linkini vermişsin, ne tripodun?

bütün dslr makinalar, bütün tripodlarla uyumlu, video kameralar da video tripodlarına uyumludur, istisnai bi sorun olursa ben bilmem.
  • Photographer  (09.02.18 19:47:20 ~ 19:58:37) 
vereceğim linki birazdan broş)


  • benaslindayohum  (09.02.18 19:49:34) 
standart onlar zaten, uyar kesin.


  • nrmnm  (09.02.18 19:54:58) 
1930 bilemedin 35 senesinden kalma bir tripod linki verecek diye tahmin ediyorum.


  • Photographer  (09.02.18 19:56:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.