[]

bu iki şarkı birbirine benziyor mu?

1) youtu.be
2) youtu.be
ben çok benzetiyorum ama neden benzettiğimi çözemiyorum. böyle sanki küvetin içinden dinliyormuş gibi gelen şarkılar, ahah. benziyorlar di mi? benziyorlarsa neden, benzemiyorlarsa neden?


 
İlkinde kayıt edilen odanın sesi var. İkincisinde o odanın sesini taklit eden bir reverb var. Ondan. Başka alakaları yok.

Cocteau twins mi kaldı yav? Ölmedi mi onlar?
  • alperz  (09.02.18 20:26:06) 
benzemiyolar hiç bi alakası yok

sanırım uyuşturucuyu azaltmalısın. böyle ce bu benzetme olayı da yavaşça ortadan kalkacak.
  • Photographer  (09.02.18 20:28:52) 
@alperz ya lütfen ölmesinler. en sevdiğim dördüncü grup.
@Photographer bunu şaka yaparak mı yazdınız yoksa sinir olup içinizden bana salak diyip dalga geçmek için mi? ^^ ona göre üzüleyim diyorum.

  • roseblood  (09.02.18 20:31:53) 
yok abi şu twinli mwinli havari hooo wuhuuu wuhuhuuu hululiiluğğ şeklindeki vokaller ayık kafayla dinlenmez.

ben denedim dinlemeyedim. demek ki yüksek oranda uyuşturucu kullanıyor bu arkadaş dedim.
  • Photographer  (09.02.18 20:37:40) 
alakasız.


  • jamiro  (09.02.18 20:39:21) 
ben birazcık benzettim. arkadaki davul vs. gumburtuleri birbiriyle ayni frekansta ilerliyor sanki.


  • tomcruise  (09.02.18 20:42:20) 
biraz benziyor.


  • silver apple  (09.02.18 20:54:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.