[]

google maps'te iş yeri kapısının fotoğrafı

bir kaç yıl önce iş yerimizi google'da haritalara eklemiştik. haritalarda aratınca ofisin bulunduğu apartman sokak fotoğraflarında görünüyordu. şimdi yeni bir şey farkettim, apartmanın içerisindeki dairenin kapısını da çekip koymuşlar. arama yapınca kapının fotoğrafı da görünüyor. hatta fotoğrafın altında şubat 2017 tarihi de yazıyor. nasıl oluyor ki bu? google elemanları binalara girip kapıların fotoğraflarını mı çekiyor?

i.hizliresim.com


 
Google Haritalara katkıda bulunmak isteyen insanlar fotoğraf ve bilgi güncellemesi yapabiliyor.


  • murtiii  (09.02.18 20:34:34) 
sen de fotograf cekip Google haritaya yükleyebilirsin. bu gördüğün fotograf muhtemelen bir kullanıcı tarafından çekilip yüklenmistir. fotografta görünmemesi gerektiğini düşündüğünü bir şey varsa, bu fotoğrafı Google'a şikayet edebilirsin.


  • tomcruise  (09.02.18 20:36:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.