[]

Ürolog- tavsiye

Merhabalar,

Bir süre önce öğrendim ki Türkiye'deki yakın arkadaşlarımdan birisine HPV bulaşmış.
Bildiğim kadarıyla tedavisi yok ve genital bölgede siğillere sebep oluyormuş. Bundan kurtulmak için pekçok sefer doktora gitmiş. Elektrokoter (tel.de yanlış duymadıysam), ilaç, iğne vs. şeyleri denemişler ama sonuç alınamamış.

Bugün yine konuştuk ve morali çok bozuktu tedavi hiçbir işe yaramıyor, diye.
Aranızda benzer sebeplerle doktora gitmiş olan ve doktorundan / tedaviden memnun kalan oldu mu? Bu durumu birebir yaşayan olmasa bile belki birisinden iyi bir ürolog tavsiyesi alabiliriz dedim ve aklıma buraya yazmak geldi.

Not: Cevapları kendisine link atarak okutmayı planlıyorum, fazla vurmazsanız sevinirim. :D
Kendisi hastalığının farkında, artık korunmadan ve karşısındaki kadını da haberdar etmeden kimseyle birlikte olmayı düşünmüyor. Şu sıralar zaten uzun soluklu bir birlikteliği var ve karşı taraf bu süreçte oldukça destekleyici davranmış.

İstanbul'da çalışıyor ama ailesi Eskişehir'de. Bu iki şehirden de doktor tavsiyesinde bulunabilirsiniz ;)

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.