[]

Balkonda Nargile İçmemin Sakıncası??

Var mıdır? Şöyle ki; evdeki balkonlar pek kullanışlı değil. Yani kimse balkonunda oturmuyor/yaşamıyor. Hatta gördüğüm kadar ile atıl durumda eşyalar var çoğu balkonda. Bizim üst katta bir balkon var ve onlar açısından sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Asıl problem ise karşı taraf. Bu başka bir apartman. Aramızda (balkonlar arasında) 5 metre var rahat. Ve orada Çorumlu yaşlı bir çift var, arada balkonda takılıyorlar. Şimdi ben müziksiz vs. sadece nargile ile burada takılsam, bu ihtiyarların bana bir şey söyleme hakları var mıdır?


 
son sigara içme kanunlarına bi göz gezdirin ama bence yasal olarak yok. komşuluk olarak da çok koku giderse rahatsız olabilirler. onu da bir şekilde ayarlarsınız artık. baktınız çok sinir ediyor size biraz burhan altıntop yükleyelim kurtulursunuz.
www.tivuu.com

  • golgi aygıtı  (09.02.18 19:09:36) 
Çok rahatsız edeceğini düşünmüyorum tabi kıl tip değillerse


  • nodrama  (09.02.18 19:17:35) 
Nargile yoğun duman çıkaran ve çok fazla koku yayabilen bir şey. Karşıya belki koku gitmez, gidip gitmediğini de karşıdaki teyzeyle amcayı selamlayıp nabız yoklayarak anlayabilirsin ama üst katlar için ciddi sorun olabilir o koku. Çamaşır asıyor yahut cam pencere açık oturuyor olabilirler (bu mevsimde balkonda içmeyeceğini tahmin ediyorum). Koku olursa üsttekiler de söyleyebilir karşıdakiler de. Gerginlik yaratmadan "hey ben vergisini veren bir vatandaşım" triplerine girmeden meseleyi tatlılıkla çözüp kendin dahil herkesin gönlünü yapmak senin sosyal becerilerine kalmış.


  • lazor  (09.02.18 19:21:14) 
balkondan köz düşmesin


  • sttc  (09.02.18 20:34:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.