[]

komşu yüksek sesle müzik

Şimdiye kadar 100 kez uyarmışızdır. Kesinlikle anlamıyorlar. Canları istediği saatte son ses garip oyun havaları bazen arabesk bazen pop dinliyorlar. Evde tv nin sesini max a yaklaştırınca anca bastırıyor. Bu türün şimdiye kadar evrimde doğal seleksiyona uğraması gerekmiyor muydu ? Çözüm önerisi olan var mı ? Polise falan şikayet edemem anne babası iyi insanlar çocuklar salak malesef. Söylediğimde bi 15dk kısıp sonra yine açıyorlar.
 
Ne yaparsanız yapın anlamazlar, bu sebepten ötürü ev değiştiren çok insan var. Sıkıntılı bir durum.

Anne baba ile görüşmeyi denediniz mi?
  • lana del rey  (09.02.18 18:31:12) 
Biz 1 sene boyunca polise, ev sahibine her yere şikayet ettik anlamadılar en son dövmeye gitti erkek kısmı korktular o gün bugündür huzurluyuz. Bizimkiler gece 3'te anfiye bağlıyordu yalnız :D bence siz önce ailelerine şikayet edin her yol tükenirse o zaman tekrar düşünürsünüz.


  • neferkitty  (09.02.18 18:36:57 ~ 18:39:46) 
bizim de bi dönem alt kat öyleydi gecenin dördünde müzik açıyolardı felan. uyarmaylada anlamıyolardı 1 kez dışardan evlerinin sigortasını(şalterini) kapattım. bir kez tüm binanın şalterini kapattım herhalde daha fazla bulaşmak istemediler duruldular. siz de deneyebilirsiniz. ama tabi kavgaya da hazırlıklı olun. ben kapıya dayansınlar kavga edelim diye yapmıştım çünki


  • genc irisi  (09.02.18 18:52:41) 
Anne babası evden çıktıkları zaman açıyorlar zaten. Söyledim durumu ama çözüm yok. Şalter olayı aklıma yattı :)


  • nodrama  (09.02.18 19:11:40) 
Anne babası iyi insanlar da bu insanlar uyarmıyor mu bunları? Yahut ayrı yerlerdeler mi? Siz önce bi anne babayla konuşun madem ki sayıyorsunuz. Fayda etmezse bir iki defa polise haber verin, gözleri korkar zaten.

Ama kesin çözüm bence de yakaya yapışmak, tabii karşınızdakileri gözünüz kesiyorsa. Burası orta doğu. İşler böyle yürüyor. Yine de önce sulh yolunu denemekte fayda var tabii.
  • lazor  (09.02.18 19:24:15) 
anne babası evde, mümkünse uyudukları odanın olduğu yerde, uyuyorlarken, ses sistemini sonuna kadar açın. 45 dk aralıklarla 10 ar dakilalık seanslar yapın ve günlerce sesi arttırarak devam edin. elbet kapınıza gelecekler. o zaman ne diyeceğinizi biliyorsunuz zaten.


  • silver apple  (09.02.18 20:08:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.