[]

kusursuz iş bekleyen işverene küfrediyor musunuz?

bizim şirket hakkında sunum hazırlanması için bi yerle anlaşıldı. en son teslim aşamasına gelindi. genel müdür de bana pasladı, bi de sen kontrol et diye.

ben ilk defa inceliyorum ve böyle giderse bulduğum hatalar 40 maddeyi bulacak. öyle çok kılı kırk yaran biri değilim ama ufak tefek imla hatalarından çok biçim hatası var. cümle sonuna nokta konulmamış, başlık ortalanmamış, metin biçimleri farklı... yani bi kere üzerinden geçen bağımsız bi gözün mutlaka farkedeceği hatalar bunlar.

şimdi ben bi mail döşemek üzereyim de sizce çok küfür yer miyim?

@döşemek derken yapacağınız işe ... diye değil de madde madde sıralayıp rica ederiz'le bitirmek.

 
ben olsam döşerdim. o kadar özensiz iş mi yapılır?


 • 111111  (09.02.18 17:37:14) 
onlar yemezse sen yersin, öyle iş mi teslim edilirmiş. döşe boruyu.


 • hosein  (09.02.18 17:38:38) 
Döşeyin. Düzgün yapsınlar, sonra siz savsaklıyor olursunuz.


 • veritaslibertas  (09.02.18 17:38:53) 
tabi ki de bunların düzeltilmesi lazım.

belki sunumu hazırlayanın kapasitesi o kadardır, döşemek değil de düzgün bi şekilde anlatın bence isteklerinizi
 • azeriturku  (09.02.18 17:42:25) 
sen maili dose
musteriye giderse o hali ile sana kayarlar

 • kingcyrax  (09.02.18 17:44:49) 
yani zaten madde madde yazıp söylicen ama çok fazla bir şey de deme çünkü tasarım kısmı da varsa birkaç kişinin elinden geçiyor, iç tarafta da çok dolaşıyor. senin mailin direk müşteri temsilcisine falan düşecek ama o konudan en uzak kişi çok da şeyapma istersen.


 • pamuk helvalar cebe  (09.02.18 17:57:28) 
Sizden kontrol etmeniz istendiyse, sadece kontrol edin. Kontrol ettim bu yanlislari buldum diye genel mudurunuzu bilgilendirin. Direkt iletisime gecip, bu hatalari buldum diyen siz olmayin bence.


 • hey corc versene borc  (09.02.18 17:57:29) 
eğer biçim hatalarıysa basit bir editle halledilebilecek şeylerse sadece biçim açısından bir düzenleme yaptığınızı söyleyin.

yok slayt içeriğinde yanlış bilgi varsa o zaman döşenebilirsiniz.

şuraya nokta konmamış şeklinde madde madde yazmak çok çiğ geliyor bana
 • tanrinin kudret eli  (09.02.18 18:26:15) 
döşe döşe, herkes işini düzgün yapsın.


 • gezegen olan pluton  (09.02.18 18:56:06) 
Madde madde yazip yolla. Madde madde yazmazsan yarim yamalak duzeltip geri yollarlar. Belli ki ehil degiller


 • brkylmz  (09.02.18 19:26:34) 
Yanlış anlamadıysam;
Sizin şirket bir yerle anlaşıp, parasını verip, şirketiniz hakkında bir sunum hazırlattı. Gelen işte imla hataları, noktasız cümleler, düzensiz yazılar, tutmayan fontlar var.

Bunları yazmak kılı kırk yarmak değil. Bunun dışında bence ZATEN kılı kırk yarmalısınız. "Kusursuz iş beklememek"teki kusur böyle gözle görünür somut şeyler değil ki. Misalen, genel müdürün, firmanın köklülüğü mesajının karşıya tam olarak verilemediğini düşünmesi gibi kişiden kişiye değişebilecek şeyler olsa tamam belki ama...

Böyle olmaz. O ordan burdan dökülen işi utanmadan gönderebilmişlerse hiç acıma. Hatta tepki göster "bunu göndermeden önce bir baksaydınız ya muagoduklarım" diye. Yani tam olarak böyle değil tabii de lisan-ı münasiple.
 • lazor  (09.02.18 19:30:13) 
O işi okeylersen sen de altına imza atmış olursun. Belli ki içine sinmiyor, neden söylemiyorsun ki? Bence kesinlikle kusursuz iş beklemekte haklısın.


 • roket adam  (11.02.18 23:20:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.