[]

eskisehir'den esenboğa havaalani'na nasıl gidilir?

tecrübeli olan arkadaşlar, en kısa sürede varabilmem için neyi tercih etmem gerektiğini söyleyebilir mi?

ucak saati, hizli tren dışında kalırsa otobüs alternafini de ekleyebilirseniz memnun olurum.


 
Hızlı tren + Belko air en hızlısı olur. Eski garın karşısındaydı Belko Air durağı, şimdi nereden geçtiğini bilmiyorum.

Otobüsle giderseniz zaten AŞTİ'den geçiyor Belko, istediğiniz firmayla gidin, fark etmez.
  • kobuzchu kiz  (09.02.18 16:00:00) 
hem gardan (eski garın karşısından) hem de aşti'den doğrudan havalimanına sefer otobüs var. gardan 45 dk, asti'den 1-1.15 saat sürer. trafiğe gore süre artabilir.


  • helenart  (09.02.18 16:25:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.