[]

amazondan alışveriş yapanlar

amazondan bir ürün aldım

13 15 şubat teslim diyor. genelde bu süreler doğru mu oluyor ? tecrübelerinize göre ne zaman gelir


 
erken bile gelebilir. önemli olan gümrüğe takılacak gümrük mailinin gelmesi ondan sonra çekim işlemlerinden en geç 1 gün sonra gelebiliyor.


  • hitsumo  (09.02.18 15:16:04) 
gümrük vergisini amazona ödedim import deposit olarak. hala gümrüğe takılıyor mu ?


  • oscar  (09.02.18 15:19:06) 
16 ocak'ta sipariş verdim. 6 şubat'ta teslim yazıyordu. 29 ocak'ta ulaştı bana.

vergi ödendiyse gelir hemen.
  • efreet sultan  (09.02.18 15:20:43) 
yine takılır yanlızca para ödemezsiniz.


  • hitsumo  (09.02.18 15:25:20) 
Genelde erken ulaşıyor


  • nodrama  (09.02.18 18:15:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.