[]

marka muduru 30bin lira maas alir mi

www.hurriyet.com.tr

burada marka mudurunun 30bin lira maas aldigi yaziyor dogru mudur?


 
markasına göre değişir
pantene müdürü alır (veya herhangi bir P&G ürünü)

papağan çekirdek müdürü almaz.
  • delaparma  (09.02.18 14:28:44) 
alır gardaş alır.


  • joooper  (09.02.18 14:32:13) 
kesinlikle almaz.


  • pisiklet  (09.02.18 14:42:22) 
Bunlar satış primlerini dahil ederek o parayı alırlar.


  • SiyamkedisiZorro  (09.02.18 14:44:04) 
o aldığı parayla lüks araç galerisi falan kuramaz ama.

çok vizyonlu bi iş yapmışlar valla tebrik ettim. bu ülkede sağlam sermayeniz varsa angut değilseniz para kazanırsınız zaten.
  • kveldulv  (09.02.18 14:44:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.