[]

Aliexpress'teki akıllı saatler

20-30 dolar civarına "heart rate" falan ölçen bir akıllı saat almak istiyorum. Alıp da memnun kalan, bir şey tavsiye etmek isteyen olur mu?
 
türkiyeden vestel v fit aldım sadece 99tl ihtiyacımı gördü açıkçası tavsiye ederim


  • bizansa karsi memleket takimi  (09.02.18 12:59:11) 
mi band 2


  • inheritance  (09.02.18 13:30:42) 
alma ben aldım pişmanım asla tavsiye etmiyorum. kolda duruşu dışında her şeyi çok dandik ve işlevsel değil. öncelikkle telefona bluethotla ile bağlandığı zaman 1m uzaklaştığın anda kopuyor. şarzı gerçekten çok çok düşük. 1 haftada 3 kez şarja takıyorum. güneşte adam gibi ekran görünmüyor o kadar kontrast renklere rağmen. saate bakmak için kolunuzu göğüs hizasına yükselttiğiniz zaman ya ekran açılıyor ya açılmıyor ya da hızlıca açılıp kapanıyor büyük bir dandiklik mevcut. bunu mağazanın kendi feedback kısmına da yazdım. bu saatten önce xiaomi mi band2 vardı mükemmel. ama bu çok kötü.


  • hep mutlu olmak istedim  (09.02.18 15:12:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.